Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Yedi çocukla ortada kaldım'

Giriş Tarihi: 20.1.2014

Ankara Jandarması Kızılırmak'ta kaybolan ve yaklaşık beş aydır bulunamayan Ebubekir Çelebi için seferber oldu

Acılı eş Elmas Çelebi, eşinin ölü de olsa bulunmasını istediğini belirterek, "Çocuklarımla birlikte perişan olduk. Devlet büyüklerimizden yardım bekliyoruz. Çocuklarımın psikolojisi bozuldu. Gece kalkıyorlar, yorgan döşek arıyorlar. Yedi çocuğumla ortada kaldım. Ben babasız öksüz büyüdüm, çocuklarım da öksüz kaldı. Hiçbir gelirimiz yok, devletimiz bize yardım etsin"' dedi. 29 Ağustos günü Kızılırmak Köprüsü'nde Ebubekir Çelebi'nin kullandığı 35 KA 515 plakalı otomobil takla atmış ancak sürücü tüm aramalara rağmen bulunamamıştı.

Kızılırmak Köprüsü üzerinde takla atan aracından 4 ay 23 gün önce kaybolan sürücü Ebubekir Çelebi'yi tüm çabalara rağmen bulunamadı. Bunun üzerine Ankara Jandarma Komutanlığı Özel Asayiş Kuvvetler Komutanlığı'na bağlı 10 kişilik su altı timi, bölgede arama çalışması başlattı. Çalışmalarda henüz bir sonuca ulaşılamazken tim 500 metrelik alanın her noktasını taradı.

ACILI EŞ DE ARAMAYI İZLİYOR

Ekiplerin, arama çalışmalarını Kızılırmak Köprüsü'nün altından başlayarak, köprünün 2 yanında 500 metrelik mesafenin her noktasını tarayarak gerçekleştirdiği ifade edildi. Kaybolan Ebubekir Çelebi'nin eşi Elmas Çelebi ile oğlu Cüneyt Çelebi de meraklı gözlerle çalışmaları yakından izledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yedi çocukla ortada kaldım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN