Kuklacılar Kuklalar

Giriş Tarihi: 23.1.2014

Ankara Goethe Enstitüsü ve KUKSADER'in işbirliği ile gerçekleştirilen "Kuklalar / Kuklacılar" adlı fotoğraf sergisi 7 Şubat'ta açılacak

Bir kuklacı ve bir fotoğrafçının üç yıllık ortak çalışmasından seçilmiş 26 fotoğraftan oluşan "Kuklalar/ Kuklacılar" başlıklı fotoğraf sergisi, 7 Şubat'ta Ankara Goethe Enstitüsü'nde açılacak. Haluk Yüce ve Semih Yolaçan'ın uluslararası platforma da taşıdığı projenin bu ilk sergisinde, yurt içi ve yurt dışından beşer kuklacının fotoğrafları beğeniye sunuluyor.

26 eser var
Türkiye'den ve yurtdışından beşer kuklacının 26 eseri sergide görücüye çıkacak. 7 Şubat'ta sanatseverlerin beğenisine sunulacak sergi, 15 Şubat'a kadar izlenebilecek.

Fotoğraflarla kukla
Kukla, Karagöz, Gösteri ve Sahne Sanatları Derneği (KUKSADER) ile Ankara Goethe Enstitüsü'nün işbirliğiyle gerçekleştirilen sergi, 15 Şubat'a kadar pazar günleri hariç her gün ziyaret edilebilecek. Kukla dünyasını fotoğraflarken, kuklacının enerjisini de fotoğraf aracılığıyla kayıtlara geçiren sergide, çoğu insanın çocukluk dönemine ait anılarda yer bulan kuklalarla kısacık zaman dilimlerini ömürlük hatıralara dönüştüren fotoğraflar buluşuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kuklacılar Kuklalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN