Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaynaşma toplantısı

Demetevler Hanımlar Lokali'nin düzenlediği programda üyelerin oluşturduğu koronun seslendirdiği parçalar ilgiyle dinlendi

Giriş Tarihi: 24.1.2014
Büyükşehir Belediyesi Demetevler Hanımlar Lokali'nde düzenlenen 2014 yılı Kaynaşma Toplantısı'na Başkan Melih Gökçek'in eşi, Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek de katıldı. Lokal üyesi kadınların oluşturduğu Türk Halk Müziği Korosu, seslendirdiği türküler ile ilgi odağı oldu. Etkinlikte step grubunun gösterileri de beğeniyle izlenirken halk oyunları grubunun Karadeniz yöresi oyunları alkış aldı.

"SICAKLIĞI HİSSETTİM"
Nevin Gökçek, lokal üyesi hanımların gösteriler sırasında yaşadığı heyecanı tüm sıcaklığıyla hissettiğini ifade ederek, lokalleri her yaştan öğrencisi olan birer "gönüllüler okulu" olarak tanımladı. Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü projeler arasında yer alan Hanımlar Lokali ve BELMEK gibi kadınların katıldığı faaliyetlerin önemine değinen Gökçek, buralarda gerçekleştirilen meşgalelerin yanı sıra kurulan ilişkilerle de hanımların dostluk edindiğini, arkadaşlık kurduğunu anlattı. Konuşmanın ardından Demetevler Hanımlar lokali üyelerinin hazırladığı gösteriler programa renk kattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaynaşma toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN