Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ANGİAD'a hukukçu aday

Giriş Tarihi: 28.1.2014
Ankara Genç İşadamları Derneği'nin (ANGİAD), şubat ayında yapılacak Genel Kurulu'na hazırlanan avukat iş adamı Ahmet Münir Yaşar, bir yandan ekibiyle birlikte seçim çalışmalarını yürütürken, diğer yandan birlik, beraberlik mesajları veriyor. ANGİAD'ın çok büyük bir marka gücüne sahip olduğunu belirten Yaşar, seçimlerde üç adayın yarışacak olmasının da 500'den fazla üyesi olan ANGİAD'a dinamizm kazandıracağına inanıyor.

ÜYELERE MEKTUP GÖNDERDİ
Seçimi kazanması durumunda Yaşar'ın hedefi, ANGİAD'ı Türkiye'nin en aktif ve katılımcı sivil toplum kuruluşu yapmak. Üyelere mektupla ulaşan Yaşar, "Kendimi anlattım. Onlardan da 'ANGİAD'ı nasıl bir adım daha öne taşıyabiliriz' sorusuna cevap ve öneri istedim. Bir araya geldiğimiz toplantılarda bire bir görüşmelerle herkesin fikrini almaya gayret gösterdim" diye konuştu.

HUKUK BÜROSU VAR
Şanlıurfa-Birecik nüfusuna kayıtlı olduğunu ancak 1973 yılında Ankara'da doğduğunu belirten Yaşar'ın hayatı Ankara'da geçti. TED Ankara Koleji ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. İş hayatına 1993'te HAVAŞ'ta Trafik Harekat Memuru olarak başlayan Yaşar, şimdilerde Dericioğlu&Yaşar Hukuk Bürosu'nun ortağı olarak biliniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ANGİAD'a hukukçu aday
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN