Çankaya'da insan odaklı belediyecilik

Giriş Tarihi: 30.1.2014

AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, "İnsan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla hep birlikte Çankaya'yı kazanacağız" diye konuştu

CHP'nin kalesi olarak anılan Çankaya'yı genç bir adayla kazanmayı hedefleyen AK Parti'nin Çankaya İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı'nda Barış Aydın rüzgarı esti. Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, partililerden büyük destek gördü. Rixos Otel'de düzenlenen toplantıda konuşan Aydın, "İnsan odaklı belediyecilik anlayışıyla Çankaya'yı birlikte kazanacağız" dedi.

YOĞUN KATILIM

Toplantıya AK Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, Çankaya İlçe Başkanı Süleyman Yılmaz, Gençlik Kolları, Kadın Kolları ile çok sayıda davetli ve basın mensubu katıldı. Salonu dolduran yüzlerce partili, diğer aday adaylarıyla da birlik ve beraberlik görüntüsü sergileyen Barış Aydın'a büyük ilgi gösterdi.

"ZİHNİYET DEĞİŞMELİDİR"
Konuşmasında partililere ve Çankayalılar'a seslenen Barış Aydın, "Bugüne kadar Çankaya Belediyesi ne yaptı? Hiçbir şey. Kadınlarımız, engellilerimiz, çocuklarımız, yaşlılarımız, gençlerimiz için hiçbir şey yapılmadı. Kültür, sanat, sağlık, spor, eğitim için hiçbir şey yapılmadı. Bol mazeret ve sızlanma gördük. Hizmet etmeyen bir ideoloji hiçbir şeydir. Çankaya, bu zihniyeti değiştirmelidir" diye konuştu.

"BARIŞ'A İZİN VERİN"
Değişime izin verilmesi gerektiğini ifade eden Aydın, "Hiçbir şey üretmeyenleri değiştirin. Hizmete izin verin. İyi yönetime, çağdaş şehirciliğe, dostluğa, kardeşliğe ve barışa izin verin. Kardeşiniz Barış'a izin verin" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çankaya'da insan odaklı belediyecilik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN