Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Modanın kalbi Shay Boutique

Ümitköy'de sıcak ve samimi bir alışveriş ortamı sunan Shay Boutique, müşterilerine özel tasarım ürünler hazırlıyor

Giriş Tarihi: 30.1.2014
Ankaralı kadınlar için Ümitköy'de Shay Boutique'i hizmete sokan Ülker Yılmaz, seçilmiş kıyafetleri müşterileriyle buluşturuyor.

Kısa zamanda aranan bir marka oldunuz. Nedir kadınları size çeken?
Shay Boutique olarak kapılarımızı hanımlara açtığımız 2005 yılından bu yana daima seçilmiş ürünleri, farklı çizgileri ve tasarımları vitrinimize taşıyoruz ve bunu yaparken de büyük keyif alıyoruz. İşin sırrı tam olarak bu galiba…

Butik alışverişin farkı nedir?
Özellikle çalışan kadınlar gardroplarını yenilemek için yeni arayışlara uzun saatler harcayamıyor, mağazadan mağazaya koşmaktansa seçilmiş kıyafetlerin yer aldığı butik alışveriş ortam cazip hale geliyor.

Size ait tasarımların dışında ürünleri de burada bulmak mümkün mü?
Elbette... Tasarımlarının hayat bulması için çalıştığımız, fikir aldığımız ve kıyafetlerini sergilediğimiz modacı dostlarımız var. Onların katkılarının yanı sıra sezon başlamadan, Avrupa'da İtalya ve Fransa'da çalıştığımız ünlü moda evlerine gidiyoruz. Bir sonraki sezon için birbirinden zarif ve özenle dikilmiş kıyafetleri, aksesuarları ülkemize getiriyoruz. Gerisi kadıların beğenisine kalıyor.

Siz bizi seçtiniz, seçkin olan sizsiniz diyerek müşterilerimizi karşılıyoruz
Butiğin müdavimleri sadece Ankaralı kadınlar mı?
Kendisine tarz yaratmak isteyen, kendilerini özel hissettirecek kıyafetleri bulmak isteyen kadınlar içerisinde her kesimden bizi tercih eden müşterilerimiz bulunuyor. Ankara dışından özellikle İzmir ve İstanbul'dan bizi ziyarete gelen hatta sezon öncesinde düzenli gelen müşterilerimiz bile var. Geride bıraktığımız 8 yılda, Ankaralı kadınların seçkin kıyafetleri bulabildikleri vazgeçilmez yer olmaya çalıştık sanırım başarılı da olduk. Kapımızdan içeri giren herkesi 'Siz bizi seçtiniz, seçkin olan sizlersiniz' diyerek karşılıyoruz. Bu söylem Shay Boutique'le özdeşleştirilmiş bir 'motto' oldu artık. Moda konusunda çıtayı yukarılara çekmek istiyoruz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Modanın kalbi Shay Boutique
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN