Sevginize hediye katın

Giriş Tarihi: 7.2.2014

14 Şubat Sevgililer Günü'ne sayılı günler kaldı. Sevgilinize alabileceğiniz, onu mutlu edecek hediyeleri sizin için derledik

"Sevgilime ne alacağım?" sorusu bütün sevgililerin aklını kurcalamaya başladı. Sevgilisi anlayışlı olanlar, sevgilisi sinirli olanlar, sevgilisini şımartmak isteyenler… Herkesin aklında kız-erkek bu sorular dolaşıyor. Sevgililer Günü'nde erkeklere alınabilecek hediyeler neler olabilir? Sevgiliyi ne memnun eder? Siz de bu 14 Şubat'ta sevgilinizi şaşırtmak ve alışılmışın dışında bir şeyler yapmak istiyorsanız yazımızı okuyun.

Takı ve çiçek vazgeçilmez
Kadınlar için ilk akla gelen ve daima iş gören hediye takıdır. Takı, kadının gönlünü almada, ince bir erkek gibi görünmede her zaman ilk tercih olmalı. Takının şahı ise tabi ki tektaş yüzüktür. Özellikle birlikte olduğunuz zamanlarda beğendiği bir takıyı hatırlıyorsanız hemen alın. Çalışan kadınlara yapılabilecek en güzel jest ise iş yerine çiçek göndermektir. Bu sizi beyaz atlı prens yapmaya yeter. Teknoloji sayesinde cep telefonu ya da başka bir elektronik alet bu günü kazasız belasız atlatmanıza yetebilir.

Bu konulara dikkat edin
Sevgililer Günü'nde kadınlara alınacak hediyeler çok önemli. Türk kadını hediyeden mesaj çıkarmayı çok iyi becerir. Bu ise çoğu erkek için 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kabusa çeviren bir karabasan gibidir. Erkekler bu konuda yeterince ince olamadıklarının düşünülmemesini ve aldıkları hediyenin kendilerini kaba göstermemesini isterler. Sevgililer Günü'nde kadınlara alınabilecek hediyeler çeşitli olabilir. Ancak hediye seçerken bazı şeylere dikkat edilmeli. Kadınlara onları rahatsız edecek konularda mesaj gelebilecek hediyeler seçilmemeli.

Önemsediğinizi gösterin
Değişik alternatifler düşünüyorsanız yalnız yaşayan erkekler için yemek kitabı iyi bir hediye olabilir. Bu kitap, size özel hazırlanmış bir yemek olarak dönecektir mutlaka. Erkekler basit şeylerden hoşlanabilir. Örneğin laf arasında övdüğü bir filmin DVD'si ona güzel bir sürpriz olabilir. Hem onu ne kadar önemsediğinizi de gösterir. Kol düğmesi, kravat gibi aksesuarlar, şık bir kazak ya da ona yakışacağını düşündüğünüz renkte bir sweatshirt klasik de olsa her zaman iş görür. Teknoloji marketlerde de uygun bir hediye mutlaka bulabilirsiniz.

O anı düşünmeyi asla unutma
Hediye seçerken en önemli ipucu, sevgilinizi ne kadar tanıdığınızdır. Gözlerinizi kapatın ve ona hediyeyi vereceğiniz anı düşünün, paketin içinde ne olduğunu hayal ettiniz? Kadınlara alınacak hediye hem fiyat hem de manevi olarak onu mutlaka tatmin etmelidir.

Erkekler de hediye bekler
Erkekler, Sevgililer Günü'nde hediye bekler mi diye düşünüyorsanız bu sorunun cevabı kesinlikle evet. Kızlar erkeklerden bu konuda daha şanslı gibi görünüyor. Çünkü genel kanı erkekleri memnun etmenin daha kolay olacağı yönündedir. Ayrıca erkeğe alınacak hediye her zaman daha basit ve kolay seçilebilir. Öncelikle onun nelerden hoşlandığını ve ihtiyaçlarını düşünün. İhtiyacı olan, kullanabileceği bir hediye de alabilirsiniz, onu eğlendirecek, kendisini iyi hissettirecek bir hediye de düşünebilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sevginize hediye katın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN