Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyük Sanayi'de temizlik yapılıyor

Giriş Tarihi: 13.2.2014
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından, Büyük Sanayi'de kaçak olarak faaliyet gösteren oto tamirhaneleri mühürlenirken, bölgede bulunan hafriyat, moloz ve çöp yığınları da temizlendi. Zabıta Daire Başkanı Kemal Sonunur yönetiminde yapılan denetimlerde, kaçak olarak faaliyet gösteren 38 oto tamirhanesi de mühürlendi.

DENETİMLER SÜRECEK

Büyük Sanayi'de denetimlerin yoğun bir şekilde sürdürüldüğünü belirten Sonunur, iş yeri sahiplerine tebligat gönderilerek gerekli uyarıların yapıldığını ancak faaliyetlerini kaçak olarak sürdürmeye devam eden oto tamirhanelerinin mühürlenerek kapatıldığını söyledi. Denetimlerin devam edeceğini belirten Sonunur, "Zabıta Daire Başkanlığı olarak gerekli bütün önlemleri alarak, kaçak oto tamirhanelerinin faaliyet göstermesine müsaade etmeyeceğiz" dedi.

204 KAMYON HAFRİYAT

Mühürleri sökerek tekrar faaliyette bulunanlar hakkında "mühür fekki" tutanağı tanzim edilerek Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunacakları uyarısını yapan Zabıta Daire Başkanı Sonunur, bölgenin hafriyat, moloz ve çöp yığınlarından da temizlendiğini belirtti. Belediye ekipleri temizlik esnasında toplam 204 kamyon hafriyat, moloz ve çöp yığını topladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyük Sanayi'de temizlik yapılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN