Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Siteler esnafından Bakan Hayati Yazıcı'ya ziyaret

Siteler esnafı, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'yı ziyaret etti. Esnaf, Siteler'in sanayi bölgesi olması gerektiğini bir kez daha yineledi

Giriş Tarihi: 14.2.2014
Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'yı makamında ziyaret etti. Oda Başkanı Hüseyin Taklacı, Siteler esnafı adına yaptıkları ziyarette, Siteler'in sanayi bölgesi olması ile ilgili KOSGEB, Ankara Valiliği, Kalkınma Ajansı, belediyelerle ve sivil toplum kuruluşları ile ortaklaşa hazırladıkları araştırma raporunu sunduklarını söyledi.

RAPOR SUNULDU

Taklacı, Siteler'in mesleki ve bölgesel sorunlarını içeren ve çözüm önerilerinin yer aldığı dosyayı da Bakan Yazıcı'ya sunduklarını vurguladı. Taklacı, Hayati Yazıcı'ya samimi ve sıcak geçen görüşme için teşekkür ettiklerini anlatarak, "Esnaf bakanımızı Siteler'de görmek istiyor. Bakanımız ise en yakın zamanda bölgeye geleceğini bize bildirdi" dedi. Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ise, Siteler'in mobilya üretiminde Türkiye'nin ilklerinden olduğunu açıklayarak şöyle konuştu: "Siteler ülkemiz için istihdam ve ekonomi yönünden çok önemli. Bana sunulan sanayileşme, mesleki ve bölgesel sorunları içeren dosyalarla ilgileneceğim. Sorunların çözüme kavuşmasında da her türlü desteği vereceğim. En kısa sürede ise Siteler'i ziyaret edeceğim."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siteler esnafından Bakan Hayati Yazıcı'ya ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN