Bakımlı kadınların yeni adresi Next Level'da

Next Level Ofis binasında hizmete giren Solita Beauty&Esthetics, bakımlı kadınları kendine çekiyor. Merkez ise son teknoloji cihazlarla hizmet veriyor

Giriş Tarihi: 15.2.2014
Bakımlı ve güzel bir cilde sahip olmak isteyen kadınlar için yepyeni bir güzellik merkezi daha hizmete girdi. Next Level'in Ofis katındaki Solita Beauty&Esthetics, gençleşmek ve bakımlı bir cilde sahip olmak isteyenleri kendine çekiyor. Son teknoloji cihazlarla donatılan merkez, şık dekoruyla ve tecrübeli danışman doktorlarıyla ilgi görüyor. Merkezi bir yerde konumlanan ve otopark sorunu bulunmayan Solita'da sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenlere birçok alternatif sunuluyor.

"Eğitim aldım"
SolitaBeauty&Esthetics'in kurucusu Tansel Uzunyol açılış hikayesini şöyle anlattı: "Uzun yıllar sağlık sektöründe çalıştım. Estetisyenlik eğitimi aldığım sıralarda hem yurt içinde hem de yurt dışında bu sektörü araştırdım. Sektörün her ayrıntısını inceledim. Her kadının bakımlı olması gerektiğini düşündüğüm için güzellik merkezi açmaya karar verdim."

'Klinik çalışmaları inceledik'
Yaptırdığı uygulamalardan iyi sonuç alamayan kadınlarla çok sık karşılaştığını anlatan Tansel Uzunyol, bunun ciddi bir sorun olduğunu söyledi. Uzunyol, müşterilerinin kesin sonuç alabileceği uygulama ve cihazları Solita'ya getirdiklerini ifade ederek, "Danışman doktorlarla birlikte her cihazın ve uygulamanın klinik çalışmalarını da inceledik" dedi. Tansel Uzunyol, uygulanacak işlemlerin ne kadar sürede sonuç verdiğinin de çok önemli bir konu olduğuna dikkat çekerek, "Benim öncelik verdiğim unsurlardan biri de yapılan işlemlerin uzun vadede değil kısa sürede sonuç vermesi. Bir uygulamayı yaptırdığınız zaman etkisini ne kadar kısa sürede görürseniz, o kadar kendinizi iyi hissedersiniz" diye konuştu.

Cildinizi tanıyın
Solita'da oksijen terapili cilt bakımı, maskeler, roller uygulamalar, peelingler, fraksiyonel radyo frekans uygulamaları ile cilt germe, epilasyon, mezoterapi, mimik çizgilerini giderici işlemler gerçekleştiriliyor. Müşteriler, alanında uzman iki hekimden danışmanlık hizmeti aldıktan sonra bir de cilt analizi cihazına girerek, cildinin yapısı, yaşı ve sorunlarını görerek, ne yaptırması gerektiği hakkında bilgi sahibi oluyor. Daha sonra kişiye cildini nasıl koruyacağı, daha bakımlı olabilmesi için ne gibi önlemler alması gerektiği konularında bilgi veriliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakımlı kadınların yeni adresi Next Level'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN