Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnşaatları sürüyor

Giriş Tarihi: 21.2.2014

Kuşcağız ve Etlik'te Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Aile Yaşam Merkezleri, kısa bir süre içinde hizmete girecek

Türkiye'nin en fazla nüfusa sahip ilçesi Keçiören'e, dev boyutta iki Aile Yaşam Merkezi (AYM) inşa ediliyor. Yapımı hızla devam eden merkezler, kısa süre sonra Kuşçağız ve Etlik'te hizmete girecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'ya kazandıracakları yeni AYM'lerin diğer 7 merkezde olduğu gibi her yaştan ve kesimden Başkentli'yi ağırlayacağını söyledi.

AYM'LER İLGİ GÖRÜYOR

Sosyal projeler ile desteklenmeyen toplumlarda huzurlu bir ortam olamayacağını ifade eden Gökçek, aileyi kucaklayan AYM'lere büyük önem verdiklerini dile getirdi.

İNŞAATLARI SÜRÜYOR
Yaklaşık 50 bin metrekare peyzaj, 26 bin metrekare kapalı inşaat, 9 bin 450 metrekare teras alanına sahip Kuşçağız AYM'nin bölge halkının sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap vermek üzere projelendirildiğini ifade eden Başkan Gökçek, Etlik'teki Osmanlı Aile Yaşam Merkezi inşaatının da 31 bin 324 metrekarelik dev bir alanda devam ettiğini söyledi.

İNCEK SPOR VE KÜLTÜR MERKEZİ AÇILIYOR
Modern mimari çizgilerle tasarlanıp inşa edilen Gölbaşı'nın prestij projelerinden İncek Spor ve Kültür Merkezi, yarın törenle hizmete açılıyor. Gölbaşı Belediyesi'nin prestij projeleri arasında yer alan İncek Spor ve Kültür Merkezi, yarın hizmete giriyor. İnşaatı 7 ayda tamamlanan merkezin açılışıyla ilgili olarak değerlendirmelerde bululan Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Gölbaşı ve İncek bölgesine yakışan bir tesisi daha hizmete açmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. İncek Spor ve Kültür Merkezi, 7 bin 212 metrekarelik bir alana inşa edildi. Tesiste oyun parkı ve sahne de var.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnşaatları sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN