Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çankaya'ya Cumhuriyet Anıtı yaptıracağım

Giriş Tarihi: 22.2.2014
AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, Çankaya'ya 10 yıllığına talip olduğunu ifade etti. "Cumhuriyet'in 100. yılında Çankaya'ya Cumhuriyet Anıtı'nı dikmek bize kısmet olacak" diyen Aydın, "Bugün 'Atatürk'ün izindeyiz' diyen birçok kişi yönetiminde olduğu kentleri her yıl daha geriye götürüyor. Bu tam bir çelişki" sözlerini paylaştı.

CAMBAZ OLUNMALI

Barış Aydın, bu kişilerin Büyük Önder'in ismini kullandığını anlatarak, şöyle konuştu: "Anadolu'da AK Parti yönetiminde onlarca kent, son 10 yılda 50 yıl ileri gidip, Avrupa'nın örnek kentleri arasında yer almasına karşın Atamızın ilçesi Çankaya ne yazık ki 1970'leri yaşıyor. Bırakın yenilikleri, nefes alınacak parklar, sosyal kültürel yaşam merkezlerinden eser yok. Çankaya sokaklarında yürümek için cambaz olmanız gerekiyor. Engelliyseniz dışarı çıkmanıza imkan yok."

10 YILLIĞINA TALİBİM
Çankaya' da kaybolan yılları birkaç senede telafi edecek birikim ve güce sahip olduğunu anlatan Aydın, "Çankaya'ya en az 10 yıllığına talibim. Gerçek Atatürkçüler biziz. Çünkü ilericiyiz, yenilikçiyiz. Modern yaşamın tüm imkanlarını ortaya sermek için yola çıktık. Biz ideolojilerin değil, herkesin adayı olmak için bu yarışta varız. Cumhuriyet'in 100. yılında Atatürk'ün Çankaya'sına Cumhuriyet Anıtı'nı dikmek bize kısmet olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
Barış Aydın, Cumhuriyet Anıtı yaptıracağını ifade ederek, "İnşallah bu bize kısmet olacak" dedi

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çankaya'ya Cumhuriyet Anıtı yaptıracağım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN