Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çubuk'ta daha çok proje yapacağız

Giriş Tarihi: 22.2.2014

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Çubuk'ta tarım ve hayvancılıkla ilgili birçok proje hayata geçirileceğini söyledi

Çubuk, tarım ve hayvancılıkta gelişecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Çubuk Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katıldı. Gökçek, Çubuk'ta tarım ve hayvancılık başta olmak üzere pek çok projenin hayata geçirileceğini bildirerek, "Bugüne kadar Çubuk'ta çok önemli işler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Çubuk bizi hiçbir zaman mahcup etmedi. Eminim ki yine mahcup etmeyecek" dedi. "

KARAGÖL'Ü DÜZENLEDİK"
Melih Gökçek'e açılışta AK Partili mevcut İlçe Belediye Başkanı Lokman Özden ile AK Parti Belediye Başkan Adayı Tuncay Acehan da eşlik etti. Coşkulu kalabalığa sevgi gösterileri arasında hitap eden Başkan Gökçek, "Altyapı dedik Çubuk'un bütün altyapısını yeniledik. Hanımlar Lokali istediniz açtık. Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi, BELTEK kursları, BELMEK kursları denildi, hepsini açtık. Park dediniz yaptık. Karagöl'ün etrafını düzenledik" diye konuştu.

SU VERECEĞİZ

Geçmişte Çubuk'un en büyük sorunları arasında yer alan su ile ilgili önemli yol kat ettiklerini anlatan Gökçek, "Nüfus arttıkça, Çubuk 2 Barajı'nın suyu yetmez oldu. Size yeni bir müjde vereyim. Kavşakkaya Barajı'nın suyunu 200 metre yukarısına çıkararak buradan cazibeyle Çubuk 2 Barajı'na vereceğiz. Çubuk'un ulaşımı çok sıkıntılıydı. Hasköy'den itibaren 4'er şeritten 8 şeritli yol yaptık. Yetmedi, Havaalanı Kavşağı ile Çubuk arasında 3'er geliş gidişli, 6 şeritli havaalanı yolu yaptık" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çubuk'ta daha çok proje yapacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN