Çankaya'da Aydın'a 'Babacan' destek

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, seçim koordinasyon merkezi açılışında Çankaya'yı önemsediklerini belirterek, Aydın'a destek olduklarını söyledi

AK Parti'nin Çankaya Kuleli Sokak'taki seçim koordinasyon merkezi açılışına Başbakan Yardımcısı Ali Babacan katıldı. Çankaya'yı önemsediklerini ifade eden Babacan, "Çankaya, Büyükşehir Belediyesi ile aynı frekansı yakalayamadığından yıllardır hizmet bakımından geride kaldı" dedi. Açılışa katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek ise 25 yıllık eziyetin son bulması için Barış Aydın'a destek verdiğini söyledi.

"ÇANKAYA GERİDE KALDI"
Başkent'te seçim koordinasyon merkezi açılışları hız kazandı. AK Parti'nin dün Çankaya Kuleli Sokak'taki seçim koordinasyon merkezi açılışına ise Başbakan Yardımcısı Ali Babacan katıldı. Çankaya'nın hizmet bakımından geri kaldığını vurgulayan Babacan, AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın'a destek olduğunu belirtti.

"ADIM GİBİ EMİNİM"
Merkezin açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de katıldı. Çankaya'nın 25 yıldır hizmet alamadığını ifade eden Başkan Melih Gökçek, "Bugüne kadar Çankaya'ya gelmeyen hizmetler inşallah Barış Aydın kardeşimle birlikte Çankayalılar'la buluşacak. Barış Aydın, kendi sivil hayatında son derece büyük başarılara imza atmış bir kardeşimdir. Aynı başarıya Çankaya'da da imza atacağına adım gibi eminim" diye konuştu.

'KAZANAN SİZ OLACAKSINIZ'
Kuleli Sokak'taki açılışta konuşan AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın ise bu göreve Çankayalı hizmet alsın diye talip olduğunu belirterek, "Önümüzdeki seçimlerde Barış Aydın'a oy vererek kazanacak olan sizler olacaksınız. Tam 25 yılda Çankaya'nın alamadığı hizmeti 30 Mart'tan sonra 5 yıl içinde sizlere sunarak, Atatürk'ün Çankayası'na yakışır bir ilçe inşa edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çankaya'da Aydın'a 'Babacan' destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN