Keçiören benim ilk göz ağrım

Keçiören SKM açılışına katılan Melih Gökçek, "Burası benim ilk göz ağrım. Keçiören'in yeri hayatımda bambaşka" diye konuştu

Giriş Tarihi: 1.3.2014
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Keçiören'de 5 Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışını yaptı. Miting havasında geçen açılışta Gökçek, "Keçiören benim ilk göz ağrım, burada doğup büyüdüm, Keçiören beni hem Keçiören'de Belediye Başkanı hem Ankara'da milletvekili hem de 4 dönemdir Büyükşehir Belediye Başkanı yaptı" diye konuştu.

150 MİLYON BORÇ
Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ın, eski Belediye Başkanı Turgut Altınok döneminden 150 milyon borç devraldığını belirten Gökçek, şunları söyledi: "Altınok'a verilecek her oy boşa gidecek. Şu anda mahkemeden 3 yıl 7 gün mahkum oldu, davası Yargıtay'da onandığı anda başkanlığı düşüyor, bunu vatandaşın çok iyi bilmesi lazım."

"SİZİN İÇİN FEDA OLSUN"
Gökçek, Ankara'nın en büyük parklarından biri olacak Esertepe Rekreasyon Alanı için TOKİ'ye 60 milyon ödeme yaptıklarını kaydederek, "Esertepe için feda olsun. Başladık inşallah bu yaz aylarında buranın mürüvvetini beraber göreceğiz. Şimdi arazi düzeltildi, inşaatlar yapılıyor, yakında bitkiye gireceğiz yemyeşil bir park olacak, çayınızı alıp gelip Ankara manzarası seyrederek içeceksiniz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Keçiören benim ilk göz ağrım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN