Ostim'de kalite çok ileride

Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, 50-60 bin Ankaralı'nın çalıştığı Ostim için "Türkiye'nin ve Ankara'nın yüz akı Ostim'de kalite çok ileride" diye konuştu

Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, OSTİM Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Bölgeyle ilgili çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alan İşler, "OSTİM, Türkiye'nin ve Ankara'nın yüz akı olan bir OSB. Buradan dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yapılıyor. 5 bin 200 tane iş yerinin bulunduğu bölgede aynı zamanda 50-60 bin civarında insan çalışıyor. OSTİM, Ar-Ge ve kalite açısından çok ileride" dedi.

"ONAY BEKLİYORUZ"
OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Emrullah İşler'e, Türkiye'nin büyük firmalarının OSTİM'den çıktığını söyledi. Aydın, Ekopark projesi için hükümetten onay beklediklerini açıkladı.Ziyaret sonunda İşler ve Aydın basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Orhan Aydın, İşler'e bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

"ANKARA'NIN TURİZM MERKEZİ"
Bölgeyi yakından tanıdığını dile getiren Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, "Bugün yapmış olduğumuz görüşmelerde de yeni bir bilgi aldım. Aşağı yukarı günde ortalama 50 bine yakın insan Ankara'nın dışından buraya gelip alışverişte bulunuyor. Dolayısıyla belki Ankara'nın en büyük turizm merkezi de diyebiliriz. Ben, bu güzel çalışmaların inşallah artarak devam etmesini diliyorum. OSTİM hakikaten Türkiye'nin ve Ankara'nın yüz akı ve bundan sonrası için de çok güzel projeleri var. İnşallah onları da hayata geçirdikleri zaman hem Ankara ekonomisine hem de Türkiye ekonomisine ciddi katkı sağlayacaklarını diliyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ostim'de kalite çok ileride
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN