Gökçek: Esnafa destek boynumuzun borcu

Umum Hurdacılar Odası, Sincan Şoförler Odası ve Keresteciler Odası üyeleri ile bir araya gelen Melih Gökçek, "Esnafa destek boynumuzun borcu" dedi

Giriş Tarihi: 8.3.2014
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i makamında ziyaret eden Ankara Umum Hurdacılar Odası, Sincan şoförler Odası ve Keresteciler Odası üyeleri, imar, altyapı ve yol gibi konularda bazı isteklerde bulundu. Esnafının taleplerine sıcak bakan Başkan Gökçek, imar ile ilgili yoğunluk sorununu çözeceklerini, Hurdacılar Sitesi'nde eskiyen altyapının yenileneceğini, gerekli yolların düzenlenerek asfaltlanacağını söyledi.

ESNAFIN SIKINTILARINI DİNLEDİ
İlk olarak Ankara Umum Hurdacılar Odası üyelerini kabul eden Başkan Gökçek, esnafın yaşadığı sıkıntıları dinledi. Bölgede yeşil alan düzenlemesi hakkında esnafa bazı tavsiyelerde bulunan Gökçek, toplantı sırasında Ankara Sanayi Odası Başkanı ile telefonla görüşerek hurdacıların Sanayi Odası üyeliğiyle ilgili bazı sorunların çözümünde de yardımcı oldu.

"TARAFLAR MAĞDUR EDİLMEYECEK"
Başkan Gökçek'in daha sonraki misafirleri ise kalabalık bir grupla gelen Sincan Şoförler Odası üyeleri oldu. Melih Gökçek'in hem kendilerine, hem de Sincan'a verdiği destekten övgüyle söz eden oda üyeleri Sincan hattında çalışan Özel Taşım Araçları (ÖTA) olduğunu ve kendilerine yolcu almakta büyük engel çıkardıklarına değindi. Başkan Gökçek, ÖTA esnafının da oldukça sıkıntıda olduğunu ve seçim sonrası mutlaka hiçbir tarafı mağdur etmeyecek bir çözüm bulacaklarına açıklık getirdi.

'MOBİLYACILIĞIN MERKEZİ'
Melih Gökçek'in son ziyaretçileri ise Keresteciler Odası üyeleri oldu. Ankara'yı mobilyacılığın merkezi yapmayı düşündüklerine, şu anda Bursa'nın elinde bulunan bu unvanı Ankara'ya kazandırmayı planladıklarına dikkat çeken Gökçek, Siteler'in Samsun Yolu'na bakan bölümündeki binaların cephelerinin kaplandığını anımsattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek: Esnafa destek boynumuzun borcu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN