Mamak'ta anketlere göre herhangi bir sorun yok

Mamak'ta yaşayan Yozgatlılarla buluşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, anket sonuçlarına göre ilçede sorun olmadığını kaydetti

Giriş Tarihi: 9.3.2014
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, AK Parti Mamak Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından Meriç Tesisleri'nde düzenlenen programa katıldı. Adalet Bakanı Bozdağ, Akgül'ün adaylığını tebrik ederek anket sonuçlarına göre Mamak'ta sorun olmadığını ifade etti. AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, Mamak SKM Başkanı Turay Aksoy, Yozgatlı Dernekler Federasyonu Başkanı Ahmet Koç ve çok sayıda Yozgatlı'nın da katıldığı programda konuşan Adalet Bakanı Bozdağ, "Yozgatlılar hak bilir. Yozgatlılar doğru karar verir. Mamak'ta yaşayan Yozgatlılar Mesut kardeşime desteğe devam eder. 30 Mart seçimlerinde işi yalnızca Mesut Başkan'a bırakmamız yanlış olur. Bu seçimde ev ev çalışalım, yürek birliği yapalım" dedi.

ÇÖPLÜKLE ANILMIYOR
Mamak'ın 5 yıl öncesine kadar gecekondu, cezaevi ve çöplüğüyle anıldığını kaydeden Belediye Başkanı Mesut Akgül ise "5 yıldır Mamak'ta başkanlık yapıyorum. Ben hem iş adamı hem sanayici hem de bir esnaf gözüyle Mamak'ı tanıyorum. Mamak ciddi bir kalkınma içinde. Mamak nasıl kalkınır herkese gösterdik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mamak'ta anketlere göre herhangi bir sorun yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN