Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Congresium'da 'Şehir ve Medeniyet Buluşmaları'

ATO Congresium, "Şehir ve Medeniyet Buluşmaları"na ev sahipliği yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e Bem- Bir Sen yönetimi tarafından plaket ve hediyeler verildi

Giriş Tarihi: 12.3.2014
Bem-Bir-Sen ve Memur-Sen'in ortaklaşa düzenlediği "Şehir ve Medeniyet Buluşmaları", ATO Congresium'da gerçekleştirildi. Organizasyona Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ve Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay katıldı. Çok sayıda sendika üyesinin yer aldığı etkinlikte kum resmi ve seymen gösterilerine de yer verildi.

PROJELERİ Nİ ANLATTI

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, Ankara için gelecek dönemde yapmayı planladığı projeleri anlattığı Şehir ve Medeniyet Buluşmaları'nda konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, 28 Şubat döneminde olduğu gibi sendikaların çete içinde yer alma devrinin bittiğini söyledi.

GÖKÇEK'E PLAKET VERİLDİ

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay da şu anki kentleşme modellerinin insanı huzurlu ve mutlu etmediğini, kente dair yaşanan sorunların büyük kısmının Türk kültürüne uyup uymadığına bakmadan Avrupa'dan ithal edilen kent modellerinden kaynaklandığını ifade etti. Program sonunda Melih Gökçek'e Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen başkanları tarafından plaket ve çeşitli hediyeler verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Congresium'da 'Şehir ve Medeniyet Buluşmaları'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN