Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Üçlü olacağız, güçlü olacağız'

Etimesgut'ta Seçim Koordinasyon Merkezi açan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Geçmişteki yanlışı düzeltip üçlü olacağız, güçlü olacağız" dedi

Giriş Tarihi: 17.3.2014
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Etimesgut'ta Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı gerçekleştirdi. Sağ görüşlü seçmenlerin oylarını bölmemesi gerektiğini belirten Gökçek, "Etimesgut'ta da biz birinci konumdayız, CHP 6 puan ile bizi takip ediyor. Son seçimler dolayısıyla MHP oyu iyice düştü, 22-24'lerde yüzüyor. Dolayısıyla MHP'ye vereceğiniz her oy, CHP'yi otomatik olarak desteklemiş olacak. Allah muhafaza Etimesgut'u CHP'ye teslim ederiz. Onun için oyları bölmek yok. Oylar AK Parti'de buluşacak inşallah" dedi.

"BİR AYAĞIMIZ TOPAL"
Etimesgutlular'ın coşkusundan duyduğu memnuniyeti "Sizi böyle kararlı görmüş olmak gerçekten bize güç veriyor, kuvvet veriyor. Allah hepinizden razı olsun" sözleriyle ifade eden Gökçek, daha sonra şunları söyledi: "Son beş yılda üçlü olamadık güçlü olamadık. Bir ayağımız topal kaldı. Allah nasip ederse geçmişteki yanlışı düzeltip üçlü olacağız, güçlü olacağız. Kardeşim Rıza'yla birlikte inşallah size büyük hizmetler yapacağız. Rıza, son derece kararlı, son derece azimli… Projelerini hazırlamış biri olarak geliyor."

"ULAŞIM PROBLEMİ KALMADI"
Metronun Etimesgut'un bir tarafında hizmet vermeye başladığını hatırlatan Gökçek, banliyö hattının da yenilenerek hafif raylı sisteme dönüştürüleceğini kaydetti. Elvankent'te 42 bin metrekarelik bir parkın inşaatının bitirilmek üzere olduğunu müjdeleyen Gökçek, Şeker Fabrikası'nın taşınması için de gerekli görüşmelerin sürdürüldüğünü ifade etti. Gökçek, Eryamanlılar'a yönelik yaptığı konuşmada ise Ankara Bulvarı, İstanbul Yolu, Bağlıca Bulvarı, Şeker kavşağı ile bölgenin ulaşım probleminin kalmadığına dikkat çekti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Üçlü olacağız, güçlü olacağız'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN