Kırıkkale'de Telekom ve Tıp Fakültesi açılışı

Giriş Tarihi: 19.3.2014

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Rektörlük hizmet binası ile Türk Telekom Çağrı Merkezi'nin açılışı yapıldı

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Kırıkkale Üniversitesi (KÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi, Rektörlük hizmet binası ve Türk Telekom Çağrı Merkezi Assistt'i törenle hizmete açtı. Törende konuşan Başbakan Yardımcısı Atalay, üniversite öğrencilerine siyasetle ilgilenmeleri tavsiyesinde bulundu.

'Üniversiteler ilgilenmeli'
Atalay, "Ülkemizde hiç olmadık tartışmalar yaşanıyor. Üniversiteler bunlarla ilgili çok ciddi çalışmalar yapması gerekir. Bunlar en fazla üniversiteleri ilgilendiren konulardır. Sosyal Bilimler öğrencilerimizi bu konuların içine biraz doğrusu dahil etmek gerekir. Bir sosyolog olarak kendim böyle çok lezzetle, keyifle bu kampanyanın içinde yaşıyorum" dedi. Atalay ve beraberindeki bakanlar daha sonra kent merkezinde kısa bir süre önce hizmete giren Türk Telekom Çağrı Merkezi Assistt'in açılış törenini gerçekleştirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırıkkale'de Telekom ve Tıp Fakültesi açılışı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN