Aydın'dan İstihdam Sözleşmesi

Giriş Tarihi: 21.3.2014
Çankaya'da çalışmayan ailelerden en az 1 kişiye iş garantisi veren AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, basın mensuplarının şahitliğinde İstihdam Sözleşmesi'ne imza attı. Aydın, "İŞKUR ve KOSGEB ile ciddi çalışmalar içine gireceğiz. Biz hayal dünyasında gezmiyor, boş vaatlerde bulunmuyoruz" diye konuştu.

İŞ GARANTİSİ VERDİ
AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, Rixos Grand Ankara Otel'de düzenlediği basın toplantısında, 40 yıllık ömrünün 35 yılının çalışarak geçtiğini, genç yaşında elde ettiği büyük kazanımları 30 Mart yerel seçimlerinden sonra Çankayalılar ile paylaşmak istediğini belirtti. Çankaya'yı büyütme sözü veren Aydın, "İmzaladığım bu sözleşme ile Çankaya'da yaşayan fertlerin hiçbiri çalışmayan ailelerden en az 1 kişiye iş garantisi veriyorum" dedi.

"İŞSİZLİK HAD SAFHADA"
İşsizliğin çok sayıda adayın dilinde olduğunu, ancak hiç kimsenin kendisini bağlayacak imza atmadığını belirten Aydın, şöyle devam etti: "Ben inanmadığım hiçbir şeyin altına imza atmadım, atmam da. Türkiye'nin potansiyeli en yüksek ilçesi Çankaya'dır" dedi.

'GÜNLERCE ÇALIŞTIM'
31 Mart sabahı parti rozetini çıkarıp, tüm Çankayalılar'ın belediye başkanı olacağını ifade eden Barış Aydın, işsizliğin en önemli nedenlerinden birinin de altyapı çalışmalarının yetersiz olduğunu belirterek, "Örneğin Kavaklıdere'yi, Kızılay'ı, Bahçelievler'i düşünün, doğru dürüst yol, kaldırım, düzenli park yeri, yaya yolları olsa buradaki esnafın geliri ne kadar artar. Geliri artan esnaf bile yüzlerce istihdam yaratacak. Ben bu projeyi hazırlarken, kendimi bağlayan İstihdam Sözleşmesi'ni imzalarken, ekibimle birlikte günlerce çalıştım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın'dan İstihdam Sözleşmesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN