Keçiören'de büyük sevgi yürüyüşü

Büyük Sevgi Yürüyüşü, Keçiören'de AK Parti milletvekilleri, esnaf ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi

Giriş Tarihi: 21.3.2014
AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi'nin düzenlediği "Büyük Sevgi Yürüyüşü", Keçiören Kızlarpınarı Caddesi'nde gerçekleştirildi. Sevgi Yürüyüşü'ne Başbakan Başdanışmanı Yalçın Akdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, AK Parti Genel Sekreteri Ankara Milletvekili Haluk İpek, Ankara Milletvekili Bülent Gedikli, AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve çok sayıda vatandaş katıldı.

HALKTAN SEVGİ GÖSTERİSİ
AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek ve Belediye Başkanı Mustafa Ak, Sevgi Yürüyüşü sırasında Kızlarpınar Caddesi'nde karşılaştıkları esnaf ve vatandaşa karanfil sundu. Yürüyüşün özellikle demokrasinin bayramı olarak görülen sandık günlerine hazırlık olduğunu belirten Belediye Başkanı Ak, "Sevgi gösterilerine hep beraber şahit olduk. Çok verimli geçti" dedi.

'HALKIMIZIN GÜCÜNE İNANIYORUZ'
Vatandaşların yoğun ilgisiyle gerçekleşen yürüyüşü bölge milletvekilleri, Genel Başkan yardımcıları ve esnafla beraber gerçekleştirdiklerini vurgulayan Ak, "Tüm vatandaşlarımıza dönük bir yürüyüş oldu. Karanfillerimizi, çiçeklerimizi dağıttık. İnsanlara sevgiyi göstermek önemli bir şey… Milli iradenin ortaya çıktığı günlerdeyiz. Biz milli iradeye inanıyoruz. Halkımızın gücüne, halkımızın teveccühüne güveniyoruz. Onun için de bu Sevgi Yürüyüşleri'ni gerçekleştiriyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Keçiören'de büyük sevgi yürüyüşü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN