AK Parti'li kadınlara saldırıda bulundular

Saha çalışmasında bulunan AK Parti Kadın Kolları üyeleri, Batıkent Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi'nde saldırıya uğradı

Giriş Tarihi: 28.3.2014
AK Parti Kadın Kolları üyeleri, Batıkent'te yürüttükleri seçim çalışmaları esnasında saldırıya uğradı. Batıkent Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi'nin önünde marjinal bir grubun gerçekleştirdiği saldırıda AK Parti Kadın Kolları üyeleri, ellerinde bulunan broşürler zorla alındıktan sonra sözlü tacize de uğradı.

TAŞLI-SOPALI SALDIRI

Marjinal grup daha sonra, Bölge SKM'ye taşlı saldırıda bulundu. SKM'de bulunan AK Parti'li görevliler önce grubu uyardı ardından polise haber verdi. Emniyet görevlilerin olay yerine intikaline kadar, marjinal grubun taşlı ve sopalı saldırısı devam etti. Polisin olay yerine gelmesi ile marjinal gruba müdahale edildi.

POLİS MÜDAHALE ETTİ

Saldırgan grup bir süre de Emniyet görevlilerine direndi. Biber gazı müdahalesi ile dağılan grup daha sonra yeniden toplanarak AK Parti Bölge SKM'ye doğru yürümeye başladı. Polisin aldığı yoğun önlem neticesinde olaylar sakinleşti. Olaylar esnasında, Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüsler de zarar gördü. Batıkent sakinlerinin tepki gösterdiği marjinal grup daha sonra ara sokaklara kaçarak dağıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'li kadınlara saldırıda bulundular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN