Bu bilek bükülmez

Giriş Tarihi: 29.3.2014

Melih Gökçek, Türkiye üzerinde kirli oyun oynayanların, seçimleri dizayn ederek AK Parti'ye zarar vermek isteyenlerin en güzel cevabı sandıkta alacağına dikkat çekti

Yarın gerçekleşecek olan yerel seçimlere bir gün kala SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık'a çarpıcı açıklamalar yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Türkiye üzerinde kirli oyunlar oynayanlar, seçimleri dizayn ederek sandık dışı yollarla AK Parti'ye zarar vermek isteyenler, yarın en güzel cevabı sandıkta alacak" dedi.

"DEĞİŞİKLİK OLMAZ"

Yerel seçimlere saatler kala AK Parti'ye ve kendisine olan güveniyle ön plana çıkan Başkan Gökçek, "Doğrusunu Allah bilir ancak bugüne kadar yaptığım siyasi analizlere dayanarak söylüyorum, Allah'ın izniyle bu saatten sonra herhangi bir değişiklik olmaz. Son yaptığımız tespitlerde hemen hemen herkesin kararını vermiş olduğunu gördük. Vatandaşlar, Türkiye üzerinde oynanan oyunların farkına vardı. Seçim sonuçları konusunda Allah'ın izniyle hiçbir sıkıntı görmüyorum" dedi. Türkiye'de siyaseti dizayn etmek isteyen beynelmilel güçlerin oyunlarına dikkat etmek gerektiğini vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Gökçek, "Türkiye üzerinde mühendislik yapmak istiyorlar. Bu mühendislikle de AK Parti'yi iktidardan uzaklaştırmak, MHP'nin başından Devlet Bahçeli'yi uzaklaştırmak, CHP'nde de Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerine yeni bir lider getirmek üzere bir operasyon düzenliyorlar. Bu planların içerisinde de Türkiye'deki atlarını oynattıkları aktörler var. Bu aktörleri güzel kullanıyorlar, siyasi aktör olarak ön plana Kılıçdaroğlu'nu çıkarıyorlar" diye konuştu.

VATANDAŞ GÖRDÜ
Tüm bu olanlar yüzünden seçimlerin yerel havadan çıkarak genel seçim havasına büründüğünü dile getiren Başkan Gökçek, "Normal şartlar içinde olsa belediye seçimleri çok daha farklı bir havada olurdu. Ama tüm bunlara rağmen yapılan oyunları vatandaşın gördüğü Başbakan'ın mitinglerine olan katılımlardan çok net bir şekilde anlaşıldı. Bu kadar yıldır siyaset yapıyorum, vatandaşın ilgisinin bu kadar yoğun olduğu bir seçimi daha önce hiç görmemiştim. eticesinde de inşallah seçimlerin sonucunda AK Parti'nin zaferle çıkacağına endişemiz yok" dedi.


ARKADAŞINA GÖNDER
Bu bilek bükülmez
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN