Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Memnuniyet oylaması sözü

Giriş Tarihi: 29.3.2014

Barış Aydın, seçilmesi durumunda her yıl "Belediye Hizmetleri Memnuniyet Halkoylaması" yapacağına dikkat çekti

AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, belediye başkanı seçilmesi durumunda, her yıl Çankaya halkının önüne sandık koyarak, "Belediye Hizmetleri Memnuniyet Halkoylaması" yapacağını açıkladı. Görevi boyunca her yıl halkın karşısına çıkarak hesap vereceğini dile getiren Aydın, "Eksiklerimizi görerek, daha fazla çalışacağız. Çankayalılar'ın beğendiği hizmetler üzerinde yoğunlaşacağız. Çankaya'da taşdevri belediyeciliğini bitireceğiz" dedi.

"NASIL YÖNETİLİR HERKES GÖRECEK"
Türkiye'nin en aydın, kültürlü, bilinçli kişilerini bir arada bulunduran Çankaya'da halkın isteklerine göre yol alacaklarına dikkat çeken Aydın, istemediği hiçbir çalışma içinde bulunmayacaklarının sözünü verdi. Aydın, yapılacak her işte halkın bilgisi, desteği ve katkısıyla hareket edeceklerini vurgulayarak, "Çankaya gibi eğitim ve bilinç seviyesi yüksek bir kentin nasıl yönetilmesi gerektiğini herkese göstereceğiz" diye konuştu.

"HESAP VERECEĞİM"

Bunu sağlamak için her yıl mart ayının son pazar günü sandık koyup halkoylaması yapacaklarını vurgulayan Aydın, şöyle konuştu: "Çankayalı'ya hesap vereceğim. Çankaya'da oturan yurttaşlarım bu sandıklarda belediye hizmetlerini oylayacak. Çankaya halkının istemediği hiçbir çalışmamız olmayacak. Pek çok ilçe Türkiye'ye örnek olan hizmetlerle öne çıktı. Dönüp Çankaya'ya baktığımızda ortada ne akılda kalan bir proje var ne de örnek sayılabilecek bir eser."

TAŞ DEVRİ YÖNETİCİLİĞİ BİTECEK
Barış Aydın, Çankaya için gece gündüz çalışacaklarını belirterek, "Nasıl olsa seçiliyorum diyerek hiçbir hizmet yapmama dönemi sona erecek. Taş devri belediyeciliğini bitireceğiz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Memnuniyet oylaması sözü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN