Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ICSG toplantısı Alanya'da yapıldı

Giriş Tarihi: 17.4.2014
Bu yıl 8-9 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da 2'ncisi düzenlenecek olan "Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı'nın 8'inci ve son toplantısı Alanya Blue Star Otel'de gerçekleştirildi. Toplantıya Bilim ve Sanayi Bakanlığı Genel Müdürü Mehmet Karaoğlu, İstanbul Uygulamalı Gaz ve Enerji Teknolojileri Araştırma Mühendislik Sanayi Ticaret A.Ş (UGETAM) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç, Sabah Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık ve fuara katılacak olan şirket ve sponsorların temsilcileri katıldı.

SABAH'A BÜYÜK GÖREV

Sabah Gazetesi'nin başta ICSG İstanbul 2014 eki çıkararak projenin destekçisi olacağını belirten Osman Altınışık ise, "Ülke için önemli gelişmelerin yaşandığı bu tip organizasyonların medya tarafından destek görmesi gerekiyor. Biz Sabah ailesi olarak ulusal basın sponsorluğunu üstlendiğimiz bu kongre ve fuarın önemini elimizden geldiği kadar, başta Türkiye olmak üzere tüm katılımcı ülkelere duyuracağız" dedi.

FUARA BÜYÜK İLGİ
Uluslararası ismi "International İstanbul Smart Grid Congrees and Fair- ICSG İstanbul" olarak belirlenen kongre ve fuara yaklaşık 30 ülkeden katılım olacak. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın da katılımının beklendiği kongreye birçok ülke basını da katılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ICSG toplantısı Alanya'da yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN