Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ANGİAD, iş dünyasının sorunlarını aktardı

ANGİAD yönetimi, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i ziyaret ederek iş dünyasını yakından ilgilendiren meselelerde destek istedi

Giriş Tarihi: 20.4.2014
Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) Başkanı Fatma Semiz ile yönetim kurulu üyelerinin, kabine üyelerini ziyaretleri sürüyor. Semiz ve ekibi bu kez de Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. İşadamları, faaliyet gösterdikleri sektörlerde yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi.

'KOLAYLIK SAĞLIYORUZ'
ANGİAD Yönetim Kurulu üyeleri, Bakan Şimşek'e otomotiv sektörünün yüksek ÖTV'yle ilgili sorunu, ihracatçıların KKDF oranlarının yükseltilmesi sonucu yaşadıkları sıkıntılar, akaryakıt sektöründeki meseleler ve vergi affı gibi iş dünyasını yakından ilgilendiren konulurda destek istedi. Maliye Bakanı Şimşek, vergi ödemesi konusunda işletmelere her türlü kolaylığı sağladıklarını, KKDF ile ilgili ihracatçının yaşadığı sorunu ise konunun muhatabı olan Ekonomi Bakanlığı'na ileteceğini ifade etti. ANGİAD Başkanı Semiz ziyarette, kısa süre önce gerçekleştirdikleri Romanya ticaret gezisine ilişkin Bakan Şimşek'e bilgi verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ANGİAD, iş dünyasının sorunlarını aktardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN