Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Altındağlılar leyleği havada gördü

Giriş Tarihi: 21.4.2014
Altındağ Belediyesi'nin İstanbul, Çanakkale ve Konya ile başlayan, daha sonra uçakla Urfa gezisi de kapsama alınarak genişletilen kültür gezilerinde, ilk kafileler büyük bir heyecanla yola çıktı. Şanlıurfa gezileri Sakarya Kadınlar Eğitim ve Kültür Merkezi ile başlarken, Çanakkale gezileri ise Altınpark ve Karacaören Kadınlar Eğitim ve Kültür Merkezi ile başladı.

YOLCU SAYISINDA REKOR

Yoğun istek üzerine bu yıl bir de ilki gerçekleştirerek tüm gezi programlarına Kadınlar Eğitim ve Kültür Merkezi üyelerinin eşlerini de dahil etti. Tüm geziler erkek ve kadın grubu olarak ayrı günlerde yola çıkarken, gezilere giden Altındağlı vatandaş sayısında ise rekor artış yaşandı. Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Altındağlı beylerin yoğun isteği üzerine erkek kafilelerini bu yıl artırdıklarını söyledi.

Geziye 7 bin kişi katılacak
Bu yıl geziye gidenlerin sayısında artış olduğunu söyleyen Tiryaki "Geziye giden vatandaşlarımızın sayısının her yıl artması için çalışıyoruz ve hedeflerimizi büyütüyoruz. 7 bin Altındağlı vatandaşımız bu yıl Urfa ve Çanakkale'ye gidecek. Bunun dışında önümüzdeki ay Konya ve İstanbul gezileri de başlayacak. Ayrıca bu yıl gezi programımıza Mardin'i de aldık. Bundan böyle Mardin'e de gezilerimiz olacak." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altındağlılar leyleği havada gördü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN