Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Arı Okulları YGS'de başarılı

Özel Arı Okulları'nın başarı geleneği değişmedi. Özel Arı Anadolu Lisesi ve Özel Arı Fen Lisesi öğrencileri YGS'de büyük başarı elde etti

Giriş Tarihi: 25.4.2014
Özel Arı Okulları, YGS'de çok başarılı. Özel Arı Anadolu Lisesi ve Özel Arı Fen Lisesi öğrencileri YGS Türkiye sıralamasında ilk 10 binde 101 derece elde etti. Dereceye giren öğrencilere dizüstü bilgisayar hediye eden Arı Okulları Kurucusu Sıtkı Alp, emeği geçen öğretmen, veli ve yöneticileri kutladı.Her yıl sınavlarda önemli dereceler elde eden ve başarılı öğrenciler yetiştiren Arı Okulları'nın YGS, LYS başarısının ardında kolejin alanında uzman ve deneyimli eğitim kadrosunun özverili çalışmaları bulunuyor. Uygulanan eğitim-öğretim programlarıyla öğrenciler dershaneye gereksinim duymadan akademik başarıyı yakalıyor.

YOĞUN PROGRAM UYGULANIYOR
Özel Arı Anadolu Lisesi ve Özel Arı Fen Lisesi'nde öğrencilere verilen tekrar ödevleri, ekstra etütler ve tarama testleriyle bilgi kalıcı hale dönüştürülüyor. Öğrenciler sene başında her dersten Hazırbulunuşluk Sınavları'na girerek varsa bilgi eksiklerine yönelik tekrar programlarına katılıyor. Ayrıca 9. 10. ve 11. sınıfta yapılan Başarı İzleme Testleri ve 12. sınıfta sıklıkla yapılan YGS ve LYS denemeleriyle öğrenciler sınava yönelik deneyim kazanıyor. Sıtkı Alp, öğrencileri, velileri ve yöneticileri başarılarından dolayı kutladı.

'Gurur duyuyoruz'
Elde ettikleri başarıdan dolayı gurur duyduklarını ifade eden Arı Okulları Genel Müdür Yardımcısı Seva Demiröz, "Şüphesiz ki, başarı asla tesadüf değildir. Başarının anahtarı, sevgi, kendini adama, çok çalışma, doğru çalışma yöntemlerini bilme, öğretmen rehberliği ve gayreti, öğretim sürecinde çeşitli zekâ türlerini dikkate alma, bilgi teknolojilerini etkin kullanma ve elbette ki velilerimizin desteğinde gizlidir. Ne mutlu ki biz tüm bu özelliklere sahibiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arı Okulları YGS'de başarılı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN