Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Önce Ankara sonra Avrupa

Giriş Tarihi: 29.4.2014
MCD Gençlik Kulübü tarafından bu yıl 5.'si düzenlenen "Gençlik Otobüsü" Projesi'nde 43 bin kişi arasında yapılan elemeleri geçen 630 kişi, son 80 kişi arasına girebilmek için çalışmalara başladı. Türkiye'nin dört bir yanından Ankara'ya gelerek bilgilendirme toplantısına katılan gençler birbirleri ile kaynaşma imkanı buldu. Toplantıda proje detaylarını anlatan MCD Genlik Kulübü Yöneticisi Maksut Coşkun Dokunulmaz katılımcıların sorularını yanıtladı.

"80 KİŞİ KATILABİLİYOR"
1 Ağustos - 12 Eylül arasında Avrupa gezisine çıkacak olan Gençlik Otobüsü Projesi'nin ülke sınırlarını aştığını ve yurt dışından da başvuruların geldiğini belirten Dokunulmaz, "Bu bir gezi turu değil, kişisel gelişim ve kültür programıdır. Gittiğimiz her ülkede ayrı ayrı projeler yapıyoruz, ülkemizi ve kültürümüzü tanıtıyoruz. Her yıl on binlerce başvuru geliyor ancak sadece 80 kişi Gençlik Otobüsü'ne katılabiliyor. Otobüse seçilemeyen gençler ile de farklı projeler ve toplantılar gerçekleştiriyoruz" dedi.

5. KEZ FETHEDİLECEK
MCD Gençlik Kulübü Yöneticisi Maksut Coşkun Dokunulmaz, daha fazla gence fırsat vermek için çalışmalarının devam ettiğini vurgulayarak, "Burada da sponsorların desteği çok önemli. Gençlik Otobüsü Projesi tamamen sponsorların desteği ile gerçekleştiriliyor. Bu tarz sosyal sorumluluk projelerinin büyümesi için Türkiye'deki sponsorluk bilincinin biraz daha oturması gerekiyor. Bu yıl Avrupa'yı 5. kez fethetmeye gidiyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Önce Ankara sonra Avrupa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN