Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beysukent'te yeni bir nefes

Ankara'nın huzur sembolü Beysukent'te yeni bir yaşam doğuyor. Bölge, Beysu Konakları ile adeta eşsiz bir taş gibi parlayacak

Göl kenarına inşa edilmiş bir evde yaşamak ya da evinizin önüne inşa edilmiş bir göl ile başka bir doğaya uyanmak istemez misiniz? Çakılların, taşların ve su ile uyumlu ağaçların, sazlıkların bulunacağı biyolojik gölet, biyolojik filtreler ile kendi kendini temizliyor. Beysukent'te yükselen Beysu Konakları, 30 metre yükseklikteki benzersiz lokasyonu ile bölgede adeta eşsiz bir taş gibi parlayacak.

20 AYDA TAMAMLANACAK

Beysu Konakları, 26 bin metrekareye büyük bir incelikle yerleştirilmiş. Toplam 150 bin metrekare üzerinde işlenmiş gerçek bir yaşam alanı olan Beysu Konakları, 12 bin metrekarelik biyolojik gölü ile dikkat çekiyor. 20 ayda tamamlanması hedeflenen proje 359 konuttan oluşuyor. Nisan 2014'te yapımı başlayan proje, şubat 2016 tarihinde sonlanacak.

SOSYAL ALANLAR VAR

Projenin içinde 2 bin metrekare sosyal ve ticari alanlar bulunuyor. Bunların içinde fitness, sauna, buhar odası, kafeterya ve okuma odasından oluşan 1500 metrekarelik kapalı spor salonu, biolojik gölet üzerinde yarı açık yarı kapalı bistro ve kafelerin yanı sıra günlük ihtiyaçlar için kuaför, kuru temizleme ve market dikkat çekiyor.

PEYZAJI DİKKAT ÇEKİYOR
100 bin metrekarelik korunun içine konumlandırılan Beysu Konakları'nda Ankara iklimine uygun ağaçlar dikilecek. Proje en az 4 bin ağaçtan oluşan orman alanı ile müthiş bir peyzaj güzelliği sunuyor. Beysu Konakları, dört mevsimin tüm güzelliklerini yaşatarak Ankaralılar'ın yeni gözde yaşam bölgesi olmaya hazırlanıyor. Köroğlu İnşaat, MV Holding ve Emir İnşaat projesi olan konak, Ankaralılar'a nefes aldıracak. Beysukent'in en stratejik noktasında, 10 bin metrekare biyolojik göleti ve geniş korusu ile doğanın içinde yepyeni bir yaşam alanı sunan proje, farklı yaşam alanı seçenekleriyle yaşama değer katıyor. Proje site içerisinde spor yapabilme imkanı tanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beysukent'te yeni bir nefes
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN