İki başkan yan yana

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ANGİAD Başkanı Fatma Semiz'le görüşerek "İdol Projesi"ne destek sözü verdi

Giriş Tarihi: 4.5.2014
Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) Başkanı Fatma Semiz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gaziantep'e çıkarma yaptı. Romanya'nın ardından ikinci ticari iş gezisini Gaziantep'e düzenleyen ANGİAD Başkanı Semiz, 45 kişilik iş adamı heyeti ile ilk olarak Organize Sanayi Bölgesi'ni inceledi ve yeni yatırım alanlarını keşfetti.

"İŞTE KARDEŞ" GAGİAD
Gaziantep Genç işadamları Derneği (GAGİ- AD) üyeleri ile bir araya gelen ANGİAD Başkanı Semiz ve üyeler, Gaziantep'li iş adamları ile pazar değerlendirmesi yaptı. ANGİAD, "İşte Kardeş" projesi ile GAGİAD'ı kardeş dernek olarak belirledi. GAGİAD Başkanı Taner Özdurak, "İşte Kardeş olarak GAGİAD'ı seçmeniz bizi onurlandırdı. İnşallah birlikte birçok projeye imza atacağız" diye konuştu.

BAŞKAN ŞAHİN'LE GÖRÜŞTÜ

Bu ziyaretin ardından ANGİAD Başkanı Fatma Semiz ve beraberindeki heyet, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile bir araya geldi. Buluşmada iki kadın başkan birbirlerinden övgüyle söz etti ve başarı dileklerinde bulundu. Antep'in bilhassa sanayi alanında geliştiğini ifade eden Şahin, ANGİAD'ın bölgede yapacağı her türlü yatırıma destek vereceklerini söyledi. Başkan Şahin, "Ankara ile Gaziantep arasında köprü vazifesi görüyorum" dedi. ANGİAD Başkanı Fatma Semiz ise Başkan Fatma Şahin'in, ulusal politikadan yerel politikaya siyasetin tüm alanlarında başarılı bir şekilde çalışmalar yürüterek kadınlar için idol haline geldiğini, bu anlamda ANGİAD'ın hazırladığı "İdol Projesi"nde yer almasını arzu ettiklerini vurguladı. Semiz, "İdol Projesi'nin amacı Türkiye'de kadınların her alanda kendisini göstermesi ve etkin bir şekilde var olmasını sağlamak. Bu projede özellikle kendi alanında söz sahibi olmuş kadınlarımızın yeni kuşaklara tecrübelerini ve bilgilerini aktarması temel amaç olarak belirlenmiştir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki başkan yan yana
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN