Tekcan çiftinin en mutlu günü

Giriş Tarihi: 12.5.2014

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Recep Tekcan oğlunu evlendirdi. Nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in ATO Congresium Düğün Salonu'nda kıydığı nikahla Şahin Ailesi'nin kızı Hande ile Tekcan Ailesi'nin oğlu Furkan hayatlarını birleştirdi. Afyon'da gerçekleştirilen AK Parti toplantısında olması nedeniyle nikah törenine kabine üyeleriyle birlikte katılamadığını belirten Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, gönderdiği tebrik telgrafı ile çifte ömür boyu saadet dileğinde bulundu.

7 ŞAHİTLİ NİKAH
ATO Congresium Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen çok sayıda davetlinin katıldığı nikah töreninde, gelin ve damadın şahitliklerini, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, ATO Başkanı Salih Bezci, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Asım Balcı, Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, İçişleri eski bakanlarından Galip Demirel, PTT eski Genel Müdürü M. Emin Başer ile Şerif Ali Ercan üstlendi. SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık da genç çifti mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

KARS'TAN HALK OYUNLARI EKİBİ
Genç çiftin nikahını kıyan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek nikah defterini yeni evlilere vermesi için Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e uzattı. Görmez, dualar eşliğinde nikah defterini damat ve geline birlikte teslim etti. Düğün töreni için özel olarak Kars'tan gelen halk oyunları ekibi sergilediği gösteri ile geceye ayrı bir renk kattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tekcan çiftinin en mutlu günü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN