Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TÜGİAD'da başkan Naslı

Giriş Tarihi: 12.5.2014

TÜGİAD Ankara Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu'nda başkanlığa Türker Naslı seçildi. Naslı, görevi eski başkan Barış Aydın'dan törenle devraldı

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi'nin Olağanüstü Genel Kurulu Shareton Otel'de yapıldı. Genel Kurul sonucunda başkanlığa Türker Naslı seçildi. Naslı, görevi eski başkan Barış Aydın'dan teslim aldı. Naslı başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulu, Ercan Kahraman, Koray Kartal, Baran Çağlayan, Ali Efe Bezci, Murat Özcan, Özgür Peker, Selim Akın ve Can Çavuşoğlu'dan oluştu.

"HER ÜYEMİZ AYRI BİR DEĞER"
TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen, Ankara Şubesi'nin Olağanüstü Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada derneklerinin her bir üyesinin ülke için ayrı bir değer olduğunu belirterek, "Her bir üyemiz TÜGİAD ve ülkemiz için ayrı bir değerdir. Birbirimizin değerlerini zedelemeden, yaşam tarzına saygı duyarak burada bir arada olmak zorundayız. Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet ve üniter yapıya bağlılık kırmızı çizgileri içinde her türlü fikrin tartışıldığı bir TÜGİAD çok daha ileriye gidecektir" dedi. Eski Ankara Şube Başkanı Barış Aydın da görev yaptığı 3 yıl boyunca Türkiye'yi düşünmek ve anlamak için referans noktası olmaya gayret gösterdiklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜGİAD'da başkan Naslı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN