TOKİ'den yatırımcıya yeni fırsat

TOKİ'nin Başkent'te 240 ay vade ve açık artırma yöntemiyle satışa sunduğu taşınmazlar yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsat değerinde

Giriş Tarihi: 19.5.2014
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yatırımcıya yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. İdare, 29 Mayıs'ta Ankara'nın da aralarında bulunduğu 33 ilde, 144'ü iş yeri 36'sı konut olmak üzere 180 taşınmazı satışa çıkaracak. Açık artırma yöntemi ile satılacak taşınmazlar 240 aya varan vadelerle alıcıya sunulacak.

TURKUAZ VADİSİ DE VAR
Yenimahalle'deki Turkuaz Vadisi'nde bulunan 3 konut ve 8 iş yeri, açık arttırma ile satışa sunulacak taşınmazlar arasında yer alıyor. Buradaki konutların fiyatları 142 bin liradan başlıyor. Kuzey Ankara Kentsel Yenileme Projesi ile Protokol Yolu Projesi'nin de aralarında bulunduğu iş yerlerinin fiyatları 20 bin lira ile 239 bin lira arasında değişiyor. Güdül-Kuzey Kent Girişi 4. ve 11. Etap, Pursaklar Karacaören, Sincan Yenikent ve Şereflikoçhisar'da yer alan iş yerleri yüzde 15 peşin 120 ay, konut projeleri yüzde 25 peşin, 120 ay vade seçenekleri ile vadeli satılacak. Müzayedede taşınmazların her biri için ayrı ayrı ödeme yapılacak.

BİLKENT'TEN CANLI YAYIN
Muhammen bedeli 20 bin liraya kadar olan taşınmazlar için 2 bin lira, muhammen bedeli 100 bin liraya kadar olanlar için 5 bin lira, muhammen bedeli 200 bin liraya kadar olanlar için 10 bin lira, muhammen bedeli 200 bin liranın üstünde olan taşınmazlar için 50 bin lira katılım teminatı alınacak. Bütün taşınmazlar açık artırmaya vadeli muhammen bedellerle çıkacak, bankada yapılacak sözleşme imzalama aşamasında, dileyen katılımcılar peşin ödeme talebinde bulunabilecek. Bu durumda, taşınmazlar için peşin ödeme indirimi yapılmayacak. Müzayede İstanbul Şişli'de bulunan Turyap Müzayede Salonu'nda saat 14.00'te yapılacak. TOKİ'nin Ankara Bilkent'teki merkez binasından müzayedeye canlı bağlantı yoluyla teklifler alınabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TOKİ'den yatırımcıya yeni fırsat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN