Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Siteler'e yeni yüz

Büyükşehir Belediyesi tarafından Siteler'de dış cephe yenileme çalışmalarına başlandı. Selçuklu motifleriyle bezenecek 119 bina bölgeye farklı bir estetik kazandıracak

Giriş Tarihi: 21.5.2014
Büyükşehir Belediyesi, Başkent'in mobilya üretim ve satış merkezi Siteler'in marka değerini yükseltecek dış cephe yenileme çalışmalarına başladı. Siteler esnafının yüzünü güldürecek ve bölgeye Selçuklu motifleriyle ayrı bir estetik katacak çalışma kapsamında Turgut Özal Bulvarı (Samsun Yolu) üzerinde bulunan binaların dış cepheleri kaplanacak. Siteler'in Başkent'in en önemli ticari merkezlerinden biri olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Yapımına başladığımız dış cephe yenileme çalışması hem Siteler esnafının çok daha modern bir ortamda faaliyet göstermesine hem de bölgenin ticari gelişimine katkıda bulunacak" dedi. Gökçek, 119 binadan, 19'unun dış cephe yenileme çalışmasına başlandığını, bunlardan 5 tanesinin de yapımının tamamlandığını açıkladı.

Esnafa katkı
Siteler'de dış cephe yenileme çalışmalarının peyderpey devam edeceğini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, çalışma tamamlandığında hem bölgedeki binaların çarpık ve düzensiz görünümünün düzeltileceğini, bölgeye estetik bir güzellik katılacağını hem de Siteler esnafına katkı sağlanmış olacağını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siteler'e yeni yüz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN