Gölbaşı'nda 74 proje sergilendi

Gölbaşı Anadolu Lisesi öğrencilerinin TÜBİTAK'ın desteğiyle hazırladığı sergide, 74 proje okul bahçesinde kurulan stantlarda katılımcılara tanıtıldı

Giriş Tarihi: 23.5.2014
TÜBİTAK'ın destekleri ile Gölbaşı Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Proje Sergisi"ne katılım bu yıl da yoğun oldu. Sergide, 116 proje arasından TÜBİTAK Bilim Kurulu'nca seçilen 74 proje yer aldı. 1993 yılından bu yana eğitim-öğretim faaliyetlerini yürüten Gölbaşı Anadolu Lisesi'nde her yıl proje sergisi düzenleniyor.

116 ÖĞRENCİ KATILDI

Gölbaşı Anadolu Lisesi'nde bu yıl TÜBİ- TAK desteği ile gerçekleştirilen proje sergisinde 74 proje meraklılarıyla buluştu. 19 danışman öğretmen ve 116 öğrencinin hazırladığı projeler, TÜBİTAK Bilim Kurulu üyeleri tarafından incelendi. Kurul'un sergilenmeye değer gördüğü projeler okul bahçesinde kurulan stantlarda tanıtıldı.

KÖPEK SAHİPLENDİLER
2013-2014 eğitim öğretim yılında Ankara'da "Yılın Kaliteli Kurumu'' ödülünü alan Gölbaşı Anadolu Lisesi, sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiriyor. Öğrenciler Gölbaşı Hayvan Barınağı'ndan aldıkları iki köpeğe "Köpük" ve "Badem" adını verdi. Öğrenciler köpeklerin beslenme ve tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gölbaşı'nda 74 proje sergilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN