Besa Grup vizyonunu yeniledi

Giriş Tarihi: 24.5.2014

Yaklaşık 40 yıldır inşaat sektöründe başarılı işlere imza atan Besa İnşaat, "Besa Grup" olarak çalışmalarını sürdürecek

Başkent'te birbirinden iddialı ve kaliteli projelere imza atan Besa Kule İş Merkezi'ni inşa eden Besa İnşaat, artık yeni bir kurumsal kimliğe sahip... Bundan böyle yoluna "Besa Grup" olarak devam edeceklerini bildiren Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, kaliteden ödün vermeden yeni projeler hayata geçirmeye devam edeceklerini bildirdi. Bezci, Besa Grup'un inşaatın yanı sıra enerji ve telekomünikasyon sektörlerinde de faaliyet göstereceğini kaydetti.

KONFORLU YAŞAM

Başkent'te iş dünyasının buluşma noktası olan Çukurambar'da inşaatı devam eden Besa Kule, özel mimarisiyle çalışma hayatına yeni bir soluk getirerek keyifli ve konforlu iş yaşamının kapılarını açıyor. 7 bin 590 metrekare arsada, yatay ve dikey konumlu 2 bloktan oluşan proje, yer altı ve yer üstü toplu taşıma duraklarına yakın konumuyla da kolay ulaşım imkanı sağlıyor. 2 blokta toplam 104 ofisin yer aldığı Besa Kule'de, 25 mağaza da yer alıyor.

Logosu da değişti
Besa Grup logosu ve kurumsal web sitesinde değişikliğe gidildiğini hatırlatan Efe Bezci, "Yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak yenilenmeye ihtiyaç duyduk. Yeniliğin her zaman iyi olduğunun farkındayız. Biz de genç ve dinamik kadromuzun canlılığına uygun farklı kurumsal kimlik çalışmasına imza atmaya karar verdik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Besa Grup vizyonunu yeniledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN