Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kolin'den müzik ziyafeti

Giriş Tarihi: 26.5.2014

Kolin İnşaat'ın sosyal sorumluluk projesi kapsamında kurduğu Kolin Türk Halk Müziği Topluluğu, Hacettepe Üniversitesi'nde verdiği Bahar Konseri'nde dinleyicilere müzik ziyafeti sundu

Sektörde 35 yılık köklü bir geçmişe sahip olan Kolin İnşaat'ın sosyal sorumluluk projesi kapsamında kurduğu Kolin Türk Halk Müziği Topluluğu, Hacettepe Üniversitesi'nde 'Bahar Konseri' verdi. Üniversitenin Sıhhiye Kampusu M Salonu'nda gerçekleştirilen konsere yüzlerce sanatsever katıldı. Dinleyiciler söylenen şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti.

UNUTULMAZ BİR GECE

Türk Halk Müziğini sevdirmek, geliştirmek ve yaşatmak için başlatılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında gençleri bünyesinde toplamayı amaçlayan Kolin, halk müziği severlere unutulmaz bir gece yaşattı. TRT Ankara Radyosu Türk Halk Müziği Ses Sanatçısı ve Yurttan Sesler Koro Şefi Bircan Pullukçuoğlu yönetiminde kaliteli seslerden oluşan koro, farklı yörelerden türkülerle kulakların pasını sildi.

TÜRKÜYE DOYDULAR
Türkülerin yanı sıra sürpriz halk oyunları gösterilerinin sahnelendiği konsere katılanlar doyasıya eğlendi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren 'Bahar Konseri' boyunca üniversite kampusundan türkü sesleri yükseldi. 2013 yılında kurulan Kolin Türk Halk Müziği Topluluğu'nun seslendirdiği eserlerle dinleyicilere ziyafet sundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kolin'den müzik ziyafeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN