Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turizm cennetine uçuşa geçtik

Giriş Tarihi: 9.6.2014

Ankara'dan Türkiye'nin turizm cenneti Alanya'ya direkt uçuş seferlerinin başlatılması hem Başkentli tatilcilerin hem de turizmcilerin yüzünü güldürdü

Sahibi olduğu Quando Travel ile yurt içi ve yurt dışı uçuş hizmetleri veren Hüseyin Onat Cihanoğlu, Ankara'dan Alanya Gazipaşa Havalimanı'na direkt uçuşların başlamasıyla birlikte Türkiye'nin turizm cennetine giden turist sayısında ciddi artış meydana geldiğini söyledi. Cihanoğlu, "Turizm sektörüne Ankara'da da ivme kazandırmak en büyük arzularımızdan biri" dedi.

15 DAKİKAYA İNDİ

Cihanoğlu, "Antalya- Alanya arasındaki 1.5 saatlik yol süresi, 15 dakikaya indi. Ankara'dan karayoluyla tatile gitmek isteyenler için de otoyollar daha sağlıklı hale getirildi. Bunlara Antalya bölgesindeki otellerin kalitesi de eklenince Ankara'dan gelen turist sayısında ciddi bir artış başladı" diye konuştu. Bugüne kadar tamamen yurt dışı hizmet verdiklerini ifade eden Cihanoğlu, Ankara Tahran Caddesi'nde bir şube açtıklarını, burada her yıl Ankara'dan yüzlerce turisti Akdeniz ve Ege Bölgesi'ne tatil amaçlı taşıdıklarını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turizm cennetine uçuşa geçtik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN