Kılıç, şampiyonlarla kahvaltıda buluştu

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Şampiyonlar Şeref Konuğumuz" programı kapsamında Avrupa ve dünya şampiyonu faal sporcularla kahvaltıda bir araya geldi

Giriş Tarihi: 14.6.2014
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, sporcularla buluştu. Toplantıya, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Judo Federasyonu Başkanı Fatih Uysal, Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar ve Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Abdullah Çetin de katıldı.

SİZLERE KARŞI VEFA GÖREVİMİZ
Bakan Kılıç
, burada yaptığı konuşmada, büyük fedakarlığın ardından uluslararası şampiyonalarda dereceye girmiş sporcuların başarılarıyla gurur duyduklarını dile getirdi. Sporculara karşı taşıdıkları sorumluluk gereği gece gündüz çalıştıklarını belirten Kılıç, "Bu, sizlere karşı vefa görevimiz. Gençlik ve Spor Bakanlığı sizin eviniz. Burayı sadece beton bir bina olarak görmeyin" diye konuştu.

MOTİVASYONUN ÖNEMİ BÜYÜK

Bakan Kılıç, başarıya giden yolda motivasyonun önemine dikkati çekerek, "Sizlere ne kadar destek verirsek o kadar mutlu oluruz. Yeri geldiği zaman bir gülümseme, telefon, sizlerin ortaya koyacağı performansı yüzde 1-2 artırdığında o başarı bronzdan gümüşe, gümüşten altına, belki rekor kırmaya gider" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıç, şampiyonlarla kahvaltıda buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN