Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Yüksel'den duygusal mektup

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Babalar Günü dolayısıyla yazdığı mektubunda babasına olan özlemini dile getirdi

Giriş Tarihi: 14.6.2014
Yarın Babalar Günü… Kimi çocuklar yaşları ne olursa olsun babalarına koşacak, onları sevindirecek. Kimi çocukların ise kaybettikleri babalarının ardından 'özlemleri' daha da artacak. Özlem duyan kişilerden biri de Ankara Valisi Alaaddin Yüksel… Yüksel, duygu dolu bir mektup kaleme alarak yıllar önce yitirdiği babasına özlemini, "Ben şimdi hayatta sensiz, yalnız ve babasızım" sözleriyle dile getirdi.

ELLERİN ÖYLE SICAKTI Kİ…

Yüksel, mektubunda "Erken gittin aramızdan, seninle uzun uzun konuşmaya vaktimiz olmadı baba... Hatırladığım ise bizi büyütmek için esnaflık yaparak binbir zorlukla yaptığın o amansız hayat mücadelesi... Seninle yaşadıklarım ve hatırladıklarım ölene kadar bana yeter. Ellerin öyle sıcaktı ki öyle şefkatle okşardın ki başımı… Başım sıkışınca gözlerine bakardım her seferinde ürkek ürkek. Bakışlarından 'korkma arkanda ben varım' dediğini yüreğimde hissederdim. Dünyam değişir, her şey güzelleşirdi baba" dedi.

"SENSİZ, YALNIZ VE BABASIZIM"
Mektubunda, babasına olan özlemini dile getiren Yüksel şöyle devam etti: "Şimdi seninle sohbet etmeyi çok isterdim. Seni uzun uzun dinlemek, yavaş yavaş yaşlandığını görmek isterdim. Seni hayallerime eşlik etmek, arada bir seninle hayatı çekiştirmek ister
dim baba. Keşke seninle yaşamdan biraz daha zaman çalabilseydim. Ben şimdi sensiz, yalnız ve babasızım."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Yüksel'den duygusal mektup
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN