Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ASİAD'ın ilk ziyareti Anıtkabir'e

Giriş Tarihi: 21.6.2014

Önceki hafta düzenlenen olağan genel kurulda yeniden ASİAD başkanlığına seçilen Barış Aydın ve ekibi ilk ziyaretlerini Anıtkabir'e gerçekleştirdi

Ankara Sanayici ve İş Adamları'nın (ASİAD) önceki hafta düzenlenen olağan genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Barış Aydın, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilk ziyaretini Anıtkabir'e yaptı. Barış Aydın ve beraberindekiler Büyük Önder'in mozolesine çelenk koyarak saygı duruşunda bulundu. Aydın, Misak-ı Milli Kulesi'nde bulunan Anıtkabir Özel Defterini de imzaladı.

SAHİP ÇIKACAKTIR

Aydın, deftere duygularını şu şekilde ifade etti: "Aziz Atatürk, Türk sivil toplum hayatının önemli kuruluşlarından biri olan Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin kuruluşunun 25. yılında, yeni seçilen yönetim kurulu üyeleriyle, size saygımızın bir ifadesi olarak yüksek huzurlarınızdayız. Dernek, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ilke ve devrimlerinizin savunucusu olacak ve kurucusu olduğunuz Cumhuriyet'e gönülden sahip çıkacaktır" yazdı.

İLERİYE GÖTÜRECEĞİZ
Barış Aydın, ayrıca yazısında "ASİAD olarak sizden aldığımız ilhamla başlattığımız sanayi devrimini daha ileriye götürerek, ülkemizde ve dünyada yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarla, giderek artan bir ivmeyle, ülkemize istihdam ve katma değer kazandırarak, gösterdiğiniz çağdaş uygarlık yolunda, ülke menfaatleri doğrultusunda üzerimize düşen her türlü vazifeyi, azim ve kararlılıkla yerine getireceğimizi bir kez daha huzurunuzda ifade ediyoruz" cümlelerini de kaleme aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ASİAD'ın ilk ziyareti Anıtkabir'e
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN