Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Buğu Balık'ta 'yaza merhaba'

Giriş Tarihi: 23.6.2014

Başkent'in nadir açık hava mekanlarından biri olan "Buğu Balık", yılların eskitemediği ünlü sanatçı Alpay'ın klasikleriyle "Yaza Merhaba" partisi düzenledi

İşletmesi Serhan Yıldırım tarafından Mayıs 2013'te devralınan "Buğu Balık", Ankara'daki nadir "bahçede balık" mekanlarından biri haline geldi. Mekanın sahibi Yıldırım, "En iyi balık Ankara'da Buğu'da yenir, çünkü tüm deniz ürünlerimiz olta balıkçılığı ile Akdeniz ve Karadeniz'deki teknelerimizden doğrudan restoranımıza gelmektedir" dedi.

KEYİFLİ ANLAR YAŞANDI

Yaz sezonuna, yılların eskitemediği ünlü sanatçı Alpay'ın klasik parçalarıyla girilen Buğu Balık'taki Garden Exlusive partide, mekanın zevkle döşenmiş bahçesinde konuklar keyifli anlar yaşadı. Bodrum ahtapotu, balık böreği, balık kokoreç gibi spesiyallerin yanında, şarap veya rakı eşliğinde mideler bayram etti. Buğu Balık Exlusive Garden Parti ile "Yaza Merhaba" sadece Buğu hayranlarına değil, Buğu'yu daha yakından tanımak isteyenlere de açıktı.

HAYRANLARLA SOHBET
Alpay, Türkçe'ye uyarladığı o ünlü Fransız chanson'u ve İtalyan napolitan'larının aranjmanlarını seslendirmekle yetinmeyerek hayranlarıyla uzun uzun sohbet de etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Buğu Balık'ta 'yaza merhaba'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN