Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir ilk iftar için hazır

Geleneksel iftar çadırları bugünden itibaren Ankara'nın 7 noktasında Başkentliler'i ağırlamaya başlayacak. Melih Gökçek, Akyurt'ta vatandaşlarla birlikte iftar açacak

Giriş Tarihi: 28.6.2014
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ramazan çadırları için son hazırlıklarını tamamladı. Ankara'nın 7 noktasında kurulacak çadırlarda vatandaş iftarını açabilecek. Aynı zamanda her akşam bir ilçede olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in katılımıyla halk iftarları düzenlenecek. Bu iftar programlarının ilki ise yarın Akyurt'ta düzenlenecek.

ÇADIRDA KLİMA VE TELEVİZYON
Ulus'ta Hacı Bayram Cami yanı ve Gençlik Parkı, Sincan'da Lale Meydanı, Yenimahalle'de OSTİM Metro Durağı, Altındağ'da Siteler Girişi Üst Geçit Ayağı, Mamak'ta Abidinpaşa Makro Market yanı ve yolcular için AŞTİ'de kurulan iftar çadırlarında yine Başkentliler'in sağlığı, konforu ve güvenliği ayrıntılarıyla düşünüldü. Çadırlara, klima ve LCD ekran televizyonlar yerleştirildi.

4 ÇEŞİT YEMEK VAR
İftar çadırlarının yanı sıra Büyükşehir Belediyesi'nin Ankara sınırlarındaki tüm ilçelerde düzenleyeceği iftar yemeklerinin ilki de yarın Akyurt Cumhuriyet Meydanı'nda Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in de katılımıyla düzenlenecek. İlçelerin en büyük meydanlarında düzenlenecek halk iftarlarında konuklara 4 çeşit yemek ikram edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir ilk iftar için hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN