Lösemili çocuklar iftarda buluştu

Giriş Tarihi: 5.7.2014

Lösemili Çocuklar Vakfı, zorlu tedavi sürecinden geçen çocuklar ve ailelerine iftar yemeği verdi

Gaziosmanpaşa'da vakfa ait Lösante Lösemili Çocuklar Hastanesi'nin bahçesindeki LÖSEV'in iftar yemeğine tedavileri süren lösemili çocuklar ile aileleri katıldı. İftardan önce TRT Spor muhabirlerinden LÖSEV gönüllüsü Ayberk İlhan, çocuklara gösteri sundu. Lösemili çocuklar, yine gönüllülerin hazırladığı kukla gösterisini izledi.

"EN GÜZEL İBADET"
LÖSEV Lösante Lösemili Çocuklar Hastanesi Koordinatörü Duygu Aksen, löseminin tedavisi uzun bir hastalık olduğunu, yoğun tedavi gören çocukların 6-7 ay hastanede kalabildiğini belirtti. Aksen, aileleri bir araya getirmek ve onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek için iftar düzenlediklerini söyledi. Aksen, bir çocuğun sağlığına kavuşması ve bir annenin yüzünün gülmesine vesile olmanın en güzel ibadetlerden biri olduğunu ifade etti.

HEPİMİZE MORAL VERDİ
Çocuğu ösemi tedavisi gören Rüstem Yakupoğlu ise etkinliğin çocuklara ve kendilerine moral verdiğini belirterek "Bu güzel etkinlik hepimizin yüzünü güldürdü. Düzenleyenlere teşekkür ediyoruz. Umarım çocuklarımız sağlığına kavuşur ve başka yerde çok daha iyi şartlarda bu güzel insanlarla tekrar bir araya geliriz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lösemili çocuklar iftarda buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN