Türkiye'nin en iyi haber sitesi

California mutfağını Başkent'e getirdiler

Ankara'da California mutfağının temsilcisi Popsy Rocksy, Başkentliler'den yıldız alıyor

Başkent'in en yeni alışveriş merkezlerinden biri olan Taurus AVM'de hizmet veren Popsy Rocksy, bozulan California mutfağını Türk damak tadına uygun hale getirerek Ankaralı misafirleri için uygun fiyata ziyafet sunuyor. "Route 66" kültürüyle donatılmış Popsy Rocksy, özellikle genç kesimin büyük ilgisini çekerek, yeni dönemin trend mekanları arasında gösteriliyor.

GENÇLERİN GÖZDESİ

Alışveriş merkezinin üst katında yer alan 170 metrekarelik terası ve 380 metrekarelik toplam alanıyla dikkat çeken Popsy Rocksy, California mutfağına getirdiği yeni solukla Başkentliler'in gözdesi olma yolunda ilerliyor. Büyük porsiyonları en uygun fiyata sunduklarını dile getiren mekan işletmecileri Özgür İshakoğlu, Serhat Yurt ve Elif Sepil Yurt, Popsy Rocksy'nin yüzde yüz yerli bir marka olduğunu vurgulayarak, özellikle gençlere yönelik organizasyonlar yaparak gündemde kalmayı hedeflediklerini söyledi.

DİNAMİK BİR ORTAM
Los Angeles'ta uzun yıllar yaşayan ve Popsy Rocksy için Türkiye'ye dönen Özgür İshakoğlu, "Route 66" kültürünü yerinde inceleyerek Ankara'da dinamik bir ortam yaratmak istediklerini belirtti. İshakoğlu, "Ankaralı misafirlerimizi burada ağırlarken aynı zamanda onlardan yıldız alma peşindeyiz. Markamızı tamamen geleceğe yönelik planlarımız çerçevesinde büyütmek için kurguladık. Bu konuda ne kadar iddialı olduğumuzu da sağlıklı yemekler için yapmış olduğumuz çalışmalarımız, büyük porsiyonlarımız ve uygun fiyatlarımızla gösteriyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
California mutfağını Başkent'e getirdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN