İftarda hastane müjdesi

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Samsun Yolu üzerinde inşa edilecek hastanenin temelinin yakında atılacağını açıkladı

Giriş Tarihi: 9.7.2014
Kayaş Pazaryeri'nde 'Mahalle İftarı' düzenleyen Mamak Belediyesi, ilçe sakinlerini sevindirdi. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Yeşilbayır Mahallesi'nde bulunan kentsel dönüşüm konutlarının hemen önüne, Samsun Yolu kenarında inşaa edilecek hastanenin bütün işlemlerinin bittiğini anlatarak, yakın zamanda temelinin atılacağını kaydetti.

"TEMELİNİ ATIYORUZ"
İlçede hayata geçirilen projelerin hem Türkiye'ye hem de Başkent'e değer kattığını anlatan Akgül, "Çabamızın sonucunu aldık. Mamak'ın ilk devlet hastanesi hayata geçiyor. Hastanemiz 200 yatak kapasitesine sahip olacak. Mamaklılar'ın tüm sağlık ihtiyacını karşılayacak. Hastanemizin bütün işlemleri bitti, çok yakında temelini atıyoruz" diye konuştu.

3 MAHALLEDE COŞKU

Mamak Belediyesi'nin mahalle iftarları kapsamında her akşam düzenlediği iftar sofralarının bu kez adresi Büyükkayaş, Tepecik ve Şahapgürler mahalleleri oldu. Yaklaşık üç bin kişinin katılımıyla gerçekleşen iftarda mahallelilere hitap eden Akgül, "Her yıl olduğu gibi bu sene de mahallelileri kaynaştırmak, paylaşma duygusunu yaşatmak, komşuluk ilişkilerini güçlendirmek adına iftarlarımızı sürdürüyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İftarda hastane müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN