Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç işadamları birlikte oruç açtı

ANGİAD'ın Ramada Ankara Hotel'de organize ettiği iftar yemeği, dernek üyeleri ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti

Ankara Genç İşadamları Derneği'nin (ANGİ- AD) Ramada Ankara Hotel'de düzenlediği iftar programı dernek üyelerinin yanı sıra Başkent iş dünyasından çok sayıda davetliyi bir araya getirdi. Konuklarını karşılayan ANGİAD Başkanı Fatma Semiz, onlarla yakından ilgilendi. İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Semiz, ANGİAD'ın son yıllarda kazandığı ivmeye dikkat çekti. ANGİAD'ın özellikle son yıllarda yıldızının parladığını ve Türkiye'nin en önemli 5 sivil toplum kuruluşu arasındaki yerini aldığını belirten Semiz, "Bu konuda fazla mütevazı olamayacağız. Bu çerçevede hazırladığımız projelerimizi hızlıca ilgili bakanlıklara sunduk. Bu projelerimizden biri de 'Altın Başak Projesi'. Özellikle Ankara'da tarıma bakış açısını değiştirmek, özel sektörün önemli isimlerinin ve büyük kuruluşların tarıma önem vermesini sağlamak ve onları yatırıma yönlendirmek amacıyla hazırladığımız bu projeyi, Tarım Bakanımız Sayın Mehdi Eker'e bizzat sunduk" dedi.

İLK ÖDÜLÜMÜZÜ ALDIK
ANGİAD Başkanı sıfatıyla ilk ödüllerini aldıklarını dile getiren Fatma Semiz, "Kadın Hareketi Derneği'nin, şahsımı layık gördüğü 'Başarılı Kadın ödülü' nü Soma'da eşlerini kaybeden tüm madenci eşleri adına aldık. Kısa zamanda uzun bir yol kat ettik. Almaya da devam ediyoruz. Çok çalışmaktan, üretmekten asla vazgeçmeyeceğimizin bilinmesini istiyoruz. Global dünyada ANGİAD değerli bir marka olarak yoluna devam edecek" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç işadamları birlikte oruç açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN